Ekonomik Electric

Reprezentativní design nízkého radiátoru EKONOMIK doplněný o spolehlivou topnou elektrickou tyč s termostatem HGT vám zajistí okamžité teplo pouhým připojením do zásuvky 220V. Vynikající varianta pro umístění před velké prosklené plochy, pod výlohy, do zimních zahrad, k bazénům a do dalších exklusivních interiérů. Lze jej použít i jako lavicový radiátor.

Tento elektrický ohřev zajišťuje úsporu energie. Připojení je možné na pravou i levou stranu. Radiátor lze současně provozovat v kombinaci s teplovodním vytápěním - hybridní topení.

Vlastnosti

Oproti přímotopům má samostatný hliníkový radiátor větší účinnost a ekonomičtější provoz. Při malém elektrickém výkonu nabízí velkou tepelnou pohodu. Nepotřebuje žádné potrubí a rozvody. Přívodní kabel se zapojí do zásuvky 220 V nebo do elektrokrabice umístěné za radiátorem. Topná tyč je nainstalována v dolní části radiátoru a obsahuje regulátor teploty. Regulace udržuje nastavenou teplotu v rozsahu regulace třech úrovní. Radiátor je naplněn teplonosným nemrznoucím médiem. Elektrický přívod je ve spodní části regulátoru. Kroucená přívodní šňůra je ve svinutém stavu 25 cm a v rozvinutém stavu 100 cm dlouhá.
 

Technické parametry

Typ radiátoru rozteč (h/mm) výška (H/mm) hloubka (D/mm) min. délka mm max.délka mm min. výkon W max. výkon W
EKONOMIK 285 200 297 16 485 2267 300 2000