PelTec Compact

V době, kdy je energetická účinnost a ekologická udržitelnost stále důležitější, vám představujeme nejnovější produkt - kompaktní kotel na dřevní pelety s vysokou účinností PelTec-Compact. Tento prémiový výrobek nastavuje nový standard vytápění rodinných domů díky kombinaci pokrokové technologie, špičkového výkonu a závazku ke snižování uhlíkové stopy.

PelTec-Compact je kompaktní kotel s užitečným výkonem 12, 18 a 24 kW, který využívá dřevní pelety pro dosažení výjimečné účinnosti vytápění domů. Tento kotel je pečlivě navržen tak, aby nabízel nejen vysokou účinnost, ale také aby splňoval ekologické požadavky.


 

Vlastnosti

Vysoká účinnost: PelTec-Compact se vyznačuje vysokým stupněm účinnosti, díky čemuž se z každé dřevěné pelety získá maximum energie.

Udržitelné vytápění: Používáním dřevěných pelet jako paliva podporuje PelTec-Compact udržitelnost díky využívání obnovitelných zdrojů.

Úspora místa: Díky kompaktnímu designu je PelTec-Compact ideální volbou pro domy s omezeným prostorem.

Integrace moderní technologie: Kotel je vybaven moderní digitální regulací, která v základní výbavě zajišťuje přesnou správu jednoho topného okruhu řízeného venkovní teplotou a zásobníku užitkové vody. Tyto funkce lze snadno rozšířit o další moduly.

Snadná údržba: Kotel je vybaven automatickým čištěním roštu a spalinových cest a odstraňováním popela do popelníku, který stačí vyprázdnit podle potřeby.

Nižší emise: Pokroková technologie spalování u PelTec-Compact omezuje emise spalin, což z něj činí čistší a ekologičtější topné řešení oproti tradičním systémům.

Uživatelsky přívětivé rozhraní: Ovládací panel PelTec-Compact je navržen pro snadné ovládání. S přehledným displejem a intuitivními ovládacími prvky mohou majitelé domů snadno spravovat topný systém buď prostřednictvím 7" barevného dotykového displeje, nebo prostřednictvím webového portálu, tedy mobilního telefonu, tabletu či počítače.


Nově možnost WIFI BOX, který má funkce:
  • ON/OFFwifi.jpg
  • Sledování displeje kotle
  • Sledování hoření kotle
  • Uživatelské provozní teploty
  • Zasílání emailů s upozorněními a chybami provozu
  • Historie provozu kotle – grafy teplot, doby provozu komponent (hořák, transportér ap.)

Technické parametry

PELTEC Compact

jednotka

12

18

24

Nominální tepelný výkon kW 12 18 24
Rozsah tepelného výkonu kW 3,6 - 12 5,4 -18 7,2 - 24
Vnější průměr kouřovodu* mm 100 130 130
Hlavní/zpětný tok (závit) G 6/4" 6/4" 6/4"
Vypouštění (odvodnění) (závit) G 1/2" 1/2" 1/2"
Max,provozní teplota vody °C 90 90 90
Max.tlak vody bar 3 3 3
Objem zásobníku na pelety litr 47,7 47,7 47,7
Šířka A/ mm 680 780 780
Hloubka B/ mm 1135 1205 1205
Výška C/ mm 1430 1430 1430
Rozměr (za víkem je výstup čerstvého vzduchu)D/ mm 368 368 368
* vnitřní průměr komína musí být zvolen s ohledem k jmenovitému výkonu kotle a k výšce komína - téměř vždy musí být jeho průměr větší než průměr kouřovodu
 

Dokumentace