Kotle na dotace LIPOVICA
vysoká kvalita za super ceny

Přijďte se osobně přesvědčit o kvalitě kotlů Centrometal na veletrh Ptáček, který se bude konat na brněnském výstavišti ve dnech 24.4 - 28.4.2018.


Společnost Centrometal již od roku 1945 let vystupuje na trhu topenařiny jako specialista na výrobu kotlů a krbových kamen té nejvyšší kvality.

My v LIPOVICA trade s.r.o. Vám nyní nabízíme dva favority mezi kotly, které jednoznačně naplňují veškeré parametry moderních, kvalitních a spolehlivých kotlů, co obstojí v top konkurenci. Důkazem je řada spokojených zakazníků, kteří si teplo svého domova vytvaří našimi kotly na dřevo či pelety. Kvalita kotlů je doložena certifikovací ve Strojírenském zkušebním ústavě, s.p. v Brně.

BIOTEC-L
ZPLYŇOVACÍ KOTEL NA DŘEVO

 
                  BioTec-L_eng-landing-page.pngDŘEVO

Dřevo patří stále k nejlevnějším palivům vhodné k vytápění. Dle statistik ČSÚ v posledních letech vytápění dřevem narozdíl od vytápění úhlí či plynu stoupá. Topit uhlím je ekologicky náročné a plynem drahé.
Při topení dřevem je zapotřebí dát pouze pozor na jeho vlhkost. Velikost polen při topení v kotli Biotec-L může být až 500mm a to díky velké spalovací komoře.
Cena prms (prostorově sypaného dřeva 1m x 1m) se pohybuje od 1 000Kč do 1 500Kč dle druhu. V minulých letech vycházely náklady na byt při topení dřevem okolo 7 000kč při spotřebě 4,7 tuny dřeva.(specifikace)

EKO P
KOTEL NA PELETY


Cm-Pelet-set-touch-landing-page.png


PELETY

Vytápění peletami je poslední dobou velmi populárním palivem. Topit peletami je vysoce ekologické a šterné k životnímu prostředí. protože se vyrábí z odpadu po dřevní výrobě a neobsahují žádné chemické či škodlivé látky. Je také komfortní, když můžete jednoduše naplnit zásobník peletami a ty se po dobu několika dní automaticky dávkují dle vašich požadavků na výkon kotle. Cena peletek je kolem 5 000Kč za tunu, přičemž se vyplatí nakupovat do zásoby mimo sezónu, kdy ceny v létě se pohybují až o 20% níž. Náklady na vytápění peletkami se pohybuje kolem 12.000 Kč při spotřebě 1,8 tuny na byt. 
 (specifikace)BioTec- L  25 kW: SVT8442
BioTec- L  34 kW: SVT8443
BioTec- L  45 kW: SVT8444
BioTec- L  32 kW: SVT21678
BioTec- L  46 Kw: SVT21679

Možnost získání KOTLÍKOVÉ DOTACE

dotace-1-(1).jpg
EKO P 14: SVT6177
EKO P 20: SVT6223
EKO P 25: SVT6180
EKO P 30: SVT6224
EKO P 35: SVT6225
EKO P 40: SVT6226
EKO P 50: SVT6182

BIOTEC-L
Co u něj oceníte...

biotec-l-produkt-(4).jpg

Velká spalovací komora může být naplněna až 550 mm dlouhými poleny. Při plném naložení pak kotel vydrží bez nové dávky dřeva nejméně 4 hodiny při jmenovitém výkonu. V případě, že nepotřebujete topit naplno, kotel je schopen rozvrhnout spalování na delší dobu.
Po aktivním hoření lze přejít do vyčkávacího módu, kdy se v kotli na dalších 8 - 12 hodin udržuje žhavý žár a kotel je po celou dobu připraven k rychlému rozhoření.
nové dávky dřeva. 
Snadná údržba je díky téměř spálení veškerého dřeva a velké komoře samozřejmostí.

Kvalitní ocel, ze které jsou části kotle vyrobeny Vám zaručuje jeho spolehlivost na dlouhá léta.

Ovládání (regulace)

Multifunkční dotykový displej nahrazující centrální řídící jednotku -  komunikace s kotlem, zpětná vazba o teplotách a funkčnosti elektrických prvků, historie upozornění a chyb, nastavení optimálního hoření. Účinnost automatické regulace zvyšuje integrovaná lambda sonda, jež vyhodnocuje parametry spalování. Regulace je připravena na řízení a správu kotle přes WIFI.

ovladani-biotec-l-(2).png

Pro více informací o výrobku využijte následující odkaz.
 

EKO P
Co u něj oceníte...

rez-eko-p-landing-page-1-(1).jpg

Široká škála výkonů od 14KW (nízkoenergetické domy) po 90 KW (průmyslové objekty).
Kotel je vyroben z 5 mm pevného kvalitního plechu.
Hořák lze nastavit na různé typy kvality pelet s obsahem popele až 1,5% (doporučená kvalita pelet A1 nebo A2).
Zásobník o objemu 370 litrů na pelety je součástí zařízení.
Jednoduché čištění zabere 5min (doporučujeme čištění kotle po vypotřebování 1 zásobníku tzn. 225kg pelet – frekvence cca 1x za 5dní, záleží na výkonu kotle a kvalitě pelet).
Možnost připojení zařízení pro automatické dávkování pelet z velkého zásobníku ze vzdálenosti až 20 metrů a možností zdvihu do výšky až 4 metrů.

Ovládání (regulace)

Multifunkční dotykový displej nahrazující centrální řídící jednotku -  komunikace s kotlem, zpětná vazba o teplotách a funkčnosti elektrických prvků, historie upozornění a chyb, nastavení optimálního hoření - účinnost kotle je přes 90 % . Kotel je možné spravovat přes WIFI modul z mobilního telefonu, tabletu či počítače.
 

ovladani-landing-page-(1).png

Pro více informací o výrobku využijte následující odkaz.

 

  EKO PBIOTEC-L
Emisní třída 5 a splňuje EKODESIGN.


a cena za verzi s výkonem 25KW?

CENA-BIOTEC-(2).jpg
 EKO P
Emisní třída 5 a splňuje EKODESIGN.


a cena za verzi s výkonem 20KW?

cena-eko-p-landing-(1).jpg